Geoblog.pl    darekurbanek    Podróże    Rysianka    Hala Rysianka - H.Lipowska

Hala Rysianka - H.Lipowska

Polska, Złatna

10-11stycznia 2009 w sobote rano wraz z moja kochaną siostrzyczka Weroniką wybralismy sie na wycieczke w hory.Naszym celem bylo schronisko na Rysiance.Planowalismy tam przenocowac jednakże bylo brak wolnych mejsc i po obiedzie wyruszylismy nieopodal polozonego schroniska na Hali Lipowskiej.Poczatkowo pogoda nam nie dopisywala niebo bylo zachmurzone i byla bardzo gesta mgła. Po dojsciu na szczyt pogoda zrobila nam niespodziankę chmurki odeszly i w oddali bylo widac przepiekną panorame Tatr.Po dojsciu do schroniska na Lipowskiej zostawiamy wszystkie graty w pokoju suszymy ubrania rozbijamy namiot i udajemy sie na kolacje.Tejże nocy pogoda byla wyjątkowa przy swietle ksieżyca w oddali bylo widac Tatry. Noc spedzona w zimie pod namiotem byla moją pierwsza i nie ostatnią.Na zajutrz pogoda również nam dopisala okolo godziny 16-00 wrocilismy do domu

Aga
Aga - 2010-01-17 18:13
ooooooooo kuuuuuuuuuuurcze! jak mozna spac w namiocie na sniegu! odwazny jestes:)
masz sliczne zdjecia z tej wyprawy, pozdrawiam i zycze dalszych excytujacych podrozy!

darekurbanek
Dariusz Urbanek
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 12 wpisów12 1 komentarz1 24 zdjęcia24 0 plików multimedialnych0

01.01.1970 - 31.07.2005